0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group A
Germany
۱
۰
Hungary
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۳
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
Premier League
Baladiyet El Mahallah
۰
۱
Pyramids FC
inprogress
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Future FC
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Bernardo FC
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie B
Novorizontino SP
۱
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Guarani FC De Campinas
۳
۳
Ituano SP
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۱
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۳
Santos FC U20
Finished
۰۲:۴۵
Palmeiras U20
-
-
Cuiaba U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lahti
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EIF Ekenas
-
-
IFK Mariehamn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
FC Inter Turku
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
China
FA Cup
Langfang City of Glory
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۱
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
-
-
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۴
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
۰
۱
Newroz SC
Finished
۱۷:۱۵
Zakho
۰
۰
Al Shorta
inprogress
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۰
۱
Duhok
inprogress
۲۰:۰۰
Erbil SC
۲
۰
Naft Maysan
Finished
۱۷:۱۵
Naft Al-Basra SC
۰
۱
Al Quwa/Jawiya
inprogress
۲۰:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۲
۴
Maitland
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Serie D
Tocantinopolis EC
۱
۱
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL League Two
Tennessee SC
۲
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۳۰
Pathfinder FC
۰
۲
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Boston Bolts
Finished
۰۱:۳۰
A.C. Connecticut
۱
۲
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Union Macomb
۲
۳
Ann Arbor
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC
۱
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۱
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۱
JK Tammeka Tartu
inprogress
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۰
۰
FC Kuressaare
inprogress
۱۸:۳۰
JK Nomme United
۰
۶
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۸:۳۰
Chile
Copa Chile
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
Cancelled
۰۲:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Uzbekistan
Super League
Surkhon Termez
۰
۱
Metallurg Bekobod
inprogress
۱۸:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Atletico Nacional Medellin (W)
۲
۲
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
Richards Bay FC
۴
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
United States
USL Women
Olympic Club (W)
۳
۵
Academica SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Michigan Hawks (W)
۰
۲
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
United States
WPSL Women
FC Pride (W)
۰
۲
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Avalanche (W)
۲
۲
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۳
۰
FK Panevezys
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۰
۲
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۲۰:۰۰
FK Suduva Marijampole
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Cancelled
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۶
۰
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Yangon United
۰
۱
Shan United FC
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
Cup
FC Atyrau
۴
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FK Aktobe
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۱
۲
Jarvenpaan Palloseura
inprogress
۱۹:۳۰
FC TPS Turku
۱
۱
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۹:۳۰
KäPa/PuLe
۰
۱
FF Jaro
inprogress
۱۹:۰۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
Víkingur Gota
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
B36 Torshavn
۰
۰
TB Tvoroyri
inprogress
۲۰:۰۰
Iraq
Division One
Masafi Club
۰
۲
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۰
۱
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
Ethiopia
Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Arba Minch (W)
۲
۱
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۴
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
GAIS
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۵
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
NK Celje
۰
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۰
۲
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۲
۴
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Hard Rock SC
۱
۰
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
Australia
NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۲
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۲۰
Iceland
U19 League
KA Akureyri U19
۱
۲
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
-
-
Marienlyst
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۲
۱
Minnesota TwinStars
Finished
۰۳:۳۰
El Farolito
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۶:۰۰
Ecuador
Serie B
Guayaquil City
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Leones Del Norte
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Finland
Ykkonen
OLS
۱
۱
EPS
inprogress
۱۹:۰۰
FC Vaajakoski
۱
۲
Atlantis FC
inprogress
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۰
۰
Klubi 04
inprogress
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۱
KPV Kokkola
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۲
Inter Turku II
inprogress
۱۹:۰۰
Pallo-Iirot Rauma
۱
۲
TPV Tampere
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۰
۱
JS Hercules
inprogress
۱۹:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۱
۱
Kuopion Elo 1919
inprogress
۱۹:۳۰
JPS
۰
۲
SJK Akatemia II
inprogress
۱۹:۳۰
TP 47 Tornio
۲
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
OTP
۰
۲
GBK Kokkola
inprogress
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Monastir
۱
۰
Stade Tunisien
inprogress
۲۰:۰۰
Club Africain
۰
۰
Etoile Sportive Sahel
inprogress
۲۰:۰۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۳
۲
Club Nanas (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۰
Deportivo Ibarra (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Leones del Norte (W)
۳
۰
Quito FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۳
۵
Wellington Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۹
۱
Barkchi Hisor
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
FC Futura
inprogress
۱۹:۰۰
Pepo Lappeenranta
۰
۱
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۹:۰۰
FC Kiffen
-
-
Lahden Reipas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Bucheon FC 1995
۲
۳
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۵
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Pohang Steelers
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
inprogress
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Denmark Cup Women
FC Nordsjaelland (W)
۰
۰
Brondby (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Torslanda IK
-
-
Norrby IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Torns IF
-
-
Angelholms FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
FC Haka Juniors
۵
۲
TP 49
inprogress
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۰
۰
Ylamyllyn Yllatys
inprogress
۱۹:۰۰
VG-62
۰
۱
AIFK Turku
inprogress
۲۰:۰۰
SC Zulimanit
۰
۰
Niemisen Urheilijat
inprogress
۲۰:۱۵
PP-70
۱
۲
Tampereen Peli-Toverit
inprogress
۱۹:۰۰
Poland
IV Liga
LKS Lodz III
۲
۳
RKS Radomsko
inprogress
۱۸:۳۰
Mazovia Minsk Mazowiecki
۲
۰
KS CK Troszyn
inprogress
۱۹:۰۰
Victoria Wrzesnia
۰
۰
KS Lipno Steszew
inprogress
۱۹:۳۰
Termalica BB Nieciecza II
۱
۰
MKS Limanovia Limanowa
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۶
۰
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
Sweden
2. Division Norrland
Lucksta IF
-
-
Algarna-Harnosand IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
Gambian Dutch Lions
۱
۰
Wagadu
inprogress
۲۰:۰۰
Serrekunda FC
۰
۱
RS Tallinding FC
inprogress
۲۰:۰۰
Medina United
۱
۰
Serrekunda Utd
inprogress
۲۰:۰۰
Sweden
Svenska Cupen
BK Forward
-
-
IF Karlstad
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Dalkurd FF
-
-
Sollentuna Utd FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۰
۱
Sunshine Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Criciuma U20
-
-
Barra FC SC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
-
-
IFK Trelleborg FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۹
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
Uzbekistan
Pro League
Xorazm Urganch
۰
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۷:۰۰
FK Buxoro
۳
۰
PFK Aral
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
-
-
Herrestads AIF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato U20 Women
SC Internacional U20 (W)
-
-
Santos FC U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Cruzeiro RS
-
-
Uniao Frederiquense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Europe
Euro Group B
Croatia
۲
۲
Albania
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۵:۳۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۰
۰
RC Kadiogo
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
-
-
AD Cabofriense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Bhutan
Premier League
Royal Thimphu College
۴
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
-
-
IFK Eskilstuna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۰:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
Strogino Moscow
۰
۴
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۲
۴
Zenit Penza
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۱
۰
FC Ryazan
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۱:۳۰
Rodina Moscow
۱
۱
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۸:۰۰
Znamya Truda OZ
۰
۲
Dinamo Moscow II
inprogress
۱۸:۳۰
FC Tver
۲
۱
Dinamo Saint-Petersburg
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۲
Chertanovo Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Luki-Energiya
۰
۰
FC Irkutsk
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۴
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norway
NM Cup U19
Sandnes Ulf U19
۰
۷
Viking U19
inprogress
۱۸:۳۰
Niger
Super League
Sahel FC
۱
۳
AS GNN
inprogress
۱۹:۰۰
Belarus
Cup
Uni Minsk
-
-
Neman Grodno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰